Menu Kategorie

Kontakty


Milí klienti,

ať už se chcete zeptat na nějaký produkt, rádi byste radu z oblasti reklamních předmětů a firemního textilu nebo byste se k nám rádi zastavili na kus řeči a docela dobrou kávu, vězte, že jsme zde pro vás a rádi se vám budeme věnovat. A kdyby se nechtělo vám za námi, stačí říct a přijedeme. Máme to ostatně z Petřvaldu blízko kamkoli od Těšína po Ostravu. Náš profiŠÉF pak ještě o kus dál k Opavě... A náš eshop, ten je všude zdejší. :-)


ZÁKLADNÍ ÚDAJE A KDE NÁS NAJDETE?

PROFIPOTISK s.r.o.
U samoobsluhy 318
735 41  Petřvald


Každý všední den - 8:00 - 15:30
( a v odpoledních hodinách po domluvě)


FAKTURAČNÍ ÚDAJE:

IČO: 03860418
DIČ: CZ03860418

Číslo účtu CZK: 2500757826/2010
IBAN: CZ8320100000002500757826
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX

profipotisk
S KÝM SE U NÁS POTKÁTE?

profiŠÉF

pravá ruka profiTÝMU

specialista na profiREKLAMU

HYNEK VÁŇA
šéf profiTÝMU

ZUZKA VALOŠKOVÁ
pravá ruka profiTÝMU

ROMAN JANDURA
specialista na profiREKLAMU

Máte-li dotaz ohledně technologií potisku, tisknutelnosti na speciální předměty a nebo už jen tisku jako takového, obracejte se na Hynka. Díky dlouholetým zkušenostem tisku rozumí z nás všech nejvíce. Jako hlava našeho týmu pak rozhoduje o všech důležitých strategických krocích v naší společnosti.

Zuzka má na starosti korektury a grafické návrhy pro vaše objednávky. Zajišťuje také běžný chod naší kanceláře a e-shopu. Proto je rychlou spojkou do všech divizí naší společnosti a ráda vám poskytne veškeré základní informace o našich službách a produktech a do hloubky s vámi probere veškeré potřebné grafické podklady a jejich případnou tvorbu.

Roman je nejnovějším přírustkem našeho profiTÝMU. Velmi rád s vámi pořeší jakoukoli poptávku, dotaz nebo požadavek. Pořebujete-li poradit s výběrem textilu, nebo reklamních předmětů? Chcete se sejít a všechno probrat osobně? Pak je to přesně ten člověk, kterého hledáte. :-)

tel.: 608 628 833 
hynek@profipotisk.cz

tel.: 604 207 967 
zuzka@profipotisk.cz

tel.: 731 147 392
roman@profipotisk.cz


profiFAKTURACE

profiTISKAŘ

profiTISKAŘ

JARMILA VÁŇOVÁ
profiMAMKA a fakturantka

SAMVEL ARSHAKJAN
vedoucí profiPOTISKové dílny

ANDREA VRANOVÁ
příjem a výdej zboží k profiPOTISKu

Pokud máte jakékoli dotazy ohledně faktur a jejich splatností, sem s nimi. Jarušce prosím také zasílejte všechny faktury k proplacení, jinak hrozí, že nám je profiPES skartuje dříve, než se dostanou do systému. 

Samvel je náš vrchní specialista na tisk. Spolu s Hynkem mají pod palcem celou naši tiskařskou dílnu. Díky svým dlouholetým zkušenostem je opravdovým profíkem v oblasti sítotisku a právě díky jeho píli a zodpovědnosti je náš výstup vždy prvotřídní.

S Andy se nejčastěji potkáte při příjmu a výdeji zboží z našeho profiSKLADU, který má pod palcem a nejlépe se z nás všech vyzná v tom, kde co vlastně máme uloženo. :) Dále se specializuje na digitální a transferový tisk. 

fakturace@profipotisk.cz

potkáte ho u nás na tiskařské dílně

předá Vám Vaši objednávku v profiSKLADU


profiPESALVIN
profiPES a tvář společnostiPokud zrovna nedovolenkuje, bude zřejmě první, koho u nás na firmě potkáte. Alvin je chronický vítač, velmi vděčný model a tvář naší společnosti. Je to dobrodruh. Kontaktujte ho, pokud chcete strávit tak půlhodinku opakovaným házením míčku. :Dtelefony ani maily zatím nevyřizuje :DSANSWISS
Bo!Beton
Statutární město Opava
Rodinný pivovar Bernard
TROJEK
OSTROJ
Holuša montáže s.r.o.
Obec Háj ve Slezsku
VibroBeton, s.r.o.
Řeznictví Tichý s.r.o.
SANSWISS
Bo!Beton
Statutární město Opava
Rodinný pivovar Bernard
TROJEK
OSTROJ
Holuša montáže s.r.o.
Obec Háj ve Slezsku
VibroBeton, s.r.o.
Řeznictví Tichý s.r.o.
SANSWISS
Bo!Beton
Statutární město Opava
Rodinný pivovar Bernard
TROJEK
OSTROJ
Holuša montáže s.r.o.
Obec Háj ve Slezsku
VibroBeton, s.r.o.
Řeznictví Tichý s.r.o.
ArsylineGRAPHIC & WEBDESIGN STUDIO
Upozornění

Zavřít