Menu Kategorie

Katalogy


Vážení zákazníci,

na této stránce jsme pro vás připravili seznam našich elektronických katalogů ke stažení. Pokud stále raději listujete papírovým katalogem, stačí napsat a my Vám jej podle přání a možností zašleme, zavezeme, nebo připravíme k odběru na naší vzorkovně v Ostravě.

A pokud nechcete listovat vůbec... :-) Stačí napsat, jaký reklamní předmět nebo firemní dárek byste si představovali a my vám vybereme a nezávazně zašeme výběr toho nej, co by se vám mohlo líbit. Náš sortiment je opravdu široký - nabízíme doslova desetitisíce produktů, které mohou vhohdně doplnit vaši kampaň, potěšit vaše klienty nebo zaměstnance, a rozhodně chápeme, že ne každý má prostor na dlouhé hledání.

Váš profiTÝM


JHK - 2020 - reklamní textil

James & Nicholson - 2020 - značkový textil

Fact Book 2020 - značkové deštníky FARE

JHK T-SHIRT - 2020
španělský firemní a reklamní textil

JAMES & NICHOLSON - 2020
značkový německý firemní textil

FACTBOOK - 2020
více než reklamní deštníky

Seznamte se s naším nejprodávanějším textilem španělské značky, která na trh přináší zejména textil příjemný na nošení a kvalitně zpracovaný za více než příznivé ceny. Je velmi využívaný jak pro reklamní účely, tak jako součást oděvů pro zaměstnance.

Tato značka je v našem sortimentu stále ještě relativní novinkou, na poli reklamního textilu ovšem září již delší dobu. Těší se velké oblibě hlavně u náročnějších klientů, kteří za své peníze chtějí velmi dobrou kvalitu a stylové střihy.

Deštník je klasickým reklamním artiklem, ale pokud chcete více, než obyčejný reklamní deštník, katalog německé značky FARE je tu pro vás - objevte spoustu moderních řešení a barev, které rozzáří nejeden propršený den.

Stáhnout

Stáhnout

Stáhnout


Halfar 2020 - katalog tašek a batohů

Kalendáře a diáře 2021

Sladké a veselé 2020

HALFAR - 2020 - katalog tašek a batohů

Kalendáře a diáře na rok 2021

Sladké a veselé 2020 - čokolády a vína

Katalog plný tašek a batohů. Vybere si z něj určitě každý a to, ať už hledáte řešení pro nákupy, domácnost, na cesty, na konference, nebo do fitcentra. Všechny produkty navrhnuty tak, aby vyhovovali i náročnějším klientům a kladou důraz jak na estetičnost výrobku, tak na prvotřídní německou kvalitu provedení.

Rok 2020 se přelomil do druhé poloviny a nastala ta správná doba na výběr kalendářů a diářů, které vás budou provázet celým příštím rokem. Prohlédněte si náš nový katalog a neváhejte objednat, než se sklady úplně vyprázdní. Reklamní dotisk nebo řažbu máme ssamozřejmě v malíku.

Když si chcete klienta opravdu získat, vzpomeňte si, že láska prochází žaludkem a že kvalitní víno nebo čokoládu ocení skoro úplně každý. Letos poprvé je katalog také doplněn o kvalitní kosmetiku české značky RYOR. 

Stáhnout

Stáhnout

Stáhnout


Katalog reklamních předmětů - PROFIDÁRKY - 2020

Katalog reklamních předmětů GO GREEN 2020

Katalog reklamních předmětů STOCK 2020

profiDÁRKY - 2020

Go Green - 2020 - reklama blízká přírodě

Stock - 2020 - reklamní předměty

Katalog plný drobných i hodnotnějších firemních dárků a reklamních předmětů pro různé věkové skupiny. Najdete zde všechno od propisek až po powerbanky.

Ekologie a udržitelnost jsou jedny z největších témat ve společnosti během posledních několika let a mají čím dál tím větší dopad na naše každodenní životy. V letošním roce ve větší míře pronikly také mezi trendy v reklamě.

Největší katalog reklamních předmětů a firemních dárků, ve kterém najdete opravdu (skoro) cokoli, co vás napadne. Pokud hledáte něco netypického, nebo nějakou neokoukanou novinku, určitě doporučujeme sáhnout rovnou sem.

prohlédnout online

prohlédnout online

prohlédnout online


Enjoy - 2020 - firemní dárky pro náročnější

SCX DESIGN - 2020 - rozsviťte své logo stylově

USB Worldsource - 2020

Enjoy - 2020 - firemní dárky pro náročnější

SCX.design - 2020 - rozsviťte své logo stylově

USB Collection - 2020

Katalog plný nejnovějších trendů a dárků, které potěší i náročnější klientelu. Najdete zde značkové doplňky do kuchyně, designové sportovní lahve, vymazlenou elektroniku, skvělé batohy a spoustu dalšího. 

Katalog se značkovými doplňky k Vašim mobilním telefonům (powerbanky, reproduktory atd.) a do Vašich kanceláří. Všechny jsou navíc vyrobeny s důrazem na udržitelnost a životní prostředí a certifikovány pro použití jak Androidem tak s Iphonem.

Přehledný katalog reklamních USB flash disků. USB jsou stále velmi ceněný a velmi praktický firemní dárek i moderní způsob, jak klientovi předat veškeré informace o vaší společnosti, aniž byste ho zatěžovali taškou plnou brožur.

Prohlédnout online

Stáhnout

StáhnoutSANSWISS
Bo!Beton
Statutární město Opava
Rodinný pivovar Bernard
TROJEK
OSTROJ
Holuša montáže s.r.o.
Obec Háj ve Slezsku
VibroBeton, s.r.o.
Řeznictví Tichý s.r.o.
SANSWISS
Bo!Beton
Statutární město Opava
Rodinný pivovar Bernard
TROJEK
OSTROJ
Holuša montáže s.r.o.
Obec Háj ve Slezsku
VibroBeton, s.r.o.
Řeznictví Tichý s.r.o.
SANSWISS
Bo!Beton
Statutární město Opava
Rodinný pivovar Bernard
TROJEK
OSTROJ
Holuša montáže s.r.o.
Obec Háj ve Slezsku
VibroBeton, s.r.o.
Řeznictví Tichý s.r.o.
ArsylineGRAPHIC & WEBDESIGN STUDIO
Upozornění

Zavřít