Menu Kategorie

Katalogy


Vážení zákazníci,

na této stránce jsme pro vás připravili seznam našich elektronických katalogů ke stažení. Pokud stále raději listujete papírovým katalogem, stačí napsat a my Vám jej podle přání a možností zašleme, zavezeme, nebo připravíme k odběru na naší vzorkovně v Petřvaldě u Karviné.

A pokud nechcete listovat vůbec... :-) Stačí napsat, jaký reklamní předmět nebo firemní dárek byste si představovali a my vám vybereme a nezávazně zašeme výběr toho nej, co by se vám mohlo líbit. Náš sortiment je opravdu široký - nabízíme doslova desetitisíce produktů, které mohou vhohdně doplnit vaši kampaň, potěšit vaše klienty nebo zaměstnance, a rozhodně chápeme, že ne každý má prostor na dlouhé hledání.

Váš profiTÝM


JHK - 2023 - reklamní textil

James & Nicholson - 2022 - značkový textil

profiPOTISK 2023 - reklamní předměty

JHK T-SHIRT - 2023
španělský firemní a reklamní textil

JAMES & NICHOLSON a MYRTLE BEACH - 2023
značkový německý firemní textil

PROFIDÁRKY - 2023
více než reklamní předměty

Prohlédněte si nový katalog textilu španělské značky JHK T-Shirt vydaný speciálně k 20. výročí jejího působení nejen na evropském, ale také světovém trhu. Najdete v něm trička, polokošile, mikiny a mnoho dalšího, které díky jejich dobré kvalitě oceníte v rámci svých kampaní jako reklamní textil, popřípadě při výběru firemního textilu a pracovních oděvů pro vaše zaměstnance. 

S německou značkou textilu James & Nicholson jste se v naší nabídce již určitě setkali. Nabízí opravdu široký sortiment dražšího, ale opravdu kvalitně a do detailů zpracovaného textilu, který oceníte zejména, když kladete důraz na reprezentativní vzhled a pohodlí svých zaměstnanců, kteří se rozhodně nebudou muset stydět za "pracovní polokošili" ani ve svém volném čase.

Katalog plný drobných i hodnotnějších firemních dárků a reklamních předmětů pro různé věkové skupiny, díky čemuž v něm najdete prakticky vše potřebné pro Vasi promo kampaň. Najdete zde všechno od propisek až po powerbanky. Navíc s informacemi o tisku, ve kterýcch se snadno zorientujete.

Prohlédnout online

Stáhnout

Prohlédnout online


Halfar 2022 - katalog tašek a batohů

YES 2023


HALFAR - 2022
katalog značkových tašek a batohů

YES 2023
vánoční katalog


Katalog plný tašek a batohů. Vybere si z něj určitě každý a to, ať už hledáte řešení pro nákupy, domácnost, na cesty, na konference, nebo do fitcentra. Všechny produkty navrhnuty tak, aby vyhovovali i náročnějším klientům a kladou důraz jak na estetičnost výrobku, tak na prvotřídní německou kvalitu provedení.

Elektronický katalog ve kterém naleznete trendy dárky s vánočními motivy. Obdarovat jimi můžete jak firemní partnery, tak třeba Vaše zaměstnance.


Stáhnout

Prohlédnout onlineKatalog reklamních předmětů - HOUSE OF INSPIRATION - 2023

Ekologické reklamní předměty GO GREEN - 2021-2022

Katalog firemních usb

HOUSE OF INSPIRATION - 2023
katalog firemních dárků pro náročnější

GO GREEN 2023
reklama blízká přírodě

USB COLLECTION
katalog zakázkových USB

Katalog plný nejnovějších trendů a dárků, které potěší i náročnější klientelu. Najdete zde značkové doplňky do kuchyně, designové sportovní lahve, vymazlenou elektroniku, skvělé batohy a spoustu dalšího. 

Ekologie a udržitelnost jsou jedny z největších témat ve společnosti během posledních několika let a mají čím dál tím větší dopad na naše každodenní životy. V letošním roce ve větší míře pronikly také mezi trendy v reklamě.

Přehledný katalog reklamních USB flash disků. USB jsou stále velmi ceněný a velmi praktický firemní dárek i moderní způsob, jak klientovi předat veškeré informace o vaší společnosti, aniž byste ho zatěžovali taškou plnou brožur.

Prohlédnout online

Prohlédnout online

StáhnoutSANSWISS
Bo!Beton
Statutární město Opava
Rodinný pivovar Bernard
TROJEK
OSTROJ
Holuša montáže s.r.o.
Obec Háj ve Slezsku
VibroBeton, s.r.o.
Řeznictví Tichý s.r.o.
SANSWISS
Bo!Beton
Statutární město Opava
Rodinný pivovar Bernard
TROJEK
OSTROJ
Holuša montáže s.r.o.
Obec Háj ve Slezsku
VibroBeton, s.r.o.
Řeznictví Tichý s.r.o.
SANSWISS
Bo!Beton
Statutární město Opava
Rodinný pivovar Bernard
TROJEK
OSTROJ
Holuša montáže s.r.o.
Obec Háj ve Slezsku
VibroBeton, s.r.o.
Řeznictví Tichý s.r.o.
ArsylineGRAPHIC & WEBDESIGN STUDIO
Upozornění

Zavřít