Menu Kategorie

Katalogy


Vážení zákazníci,

na této stránce jsme pro vás připravili seznam našich elektronických katalogů ke stažení. Pokud stále raději listujete papírovým katalogem, stačí napsat a my Vám jej podle přání a možností zašleme, zavezeme, nebo připravíme k odběru na naší vzorkovně v Petřvaldě u Karviné.

A pokud nechcete listovat vůbec... :-) Stačí napsat, jaký reklamní předmět nebo firemní dárek byste si představovali a my vám vybereme a nezávazně zašeme výběr toho nej, co by se vám mohlo líbit. Náš sortiment je opravdu široký - nabízíme doslova desetitisíce produktů, které mohou vhohdně doplnit vaši kampaň, potěšit vaše klienty nebo zaměstnance, a rozhodně chápeme, že ne každý má prostor na dlouhé hledání.

Váš profiTÝM


JHK - 2022 - reklamní textil

James & Nicholson - 2022 - značkový textil

Fact Book 2020 - značkové deštníky FARE

JHK T-SHIRT - 2022
španělský firemní a reklamní textil

JAMES & NICHOLSON a MYRTLE BEACH - 2022
značkový německý firemní textil

FACTBOOK - FARE - 2022
více než reklamní deštníky

Prohlédněte si nový katalog textilu španělské značky JHK T-Shirt vydaný speciálně k 20. výročí jejího působení nejen na evropském, ale také světovém trhu. Najdete v něm trička, polokošile, mikiny a mnoho dalšího, které díky jejich dobré kvalitě oceníte v rámci svých kampaní jako reklamní textil, popřípadě při výběru firemního textilu a pracovních oděvů pro vaše zaměstnance. 

S německou značkou textilu James & Nicholson jste se v naší nabídce již určitě setkali. Nabízí opravdu široký sortiment dražšího, ale opravdu kvalitně a do detailů zpracovaného textilu, který oceníte zejména, když kladete důraz na reprezentativní vzhled a pohodlí svých zaměstnanců, kteří se rozhodně nebudou muset stydět za "pracovní polokošili" ani ve svém volném čase.

Deštník je klasickým reklamním artiklem, ale pokud chcete více, než obyčejný reklamní deštník, katalog německé značky FARE je tu pro vás - objevte spoustu moderních řešení a barev, které rozzáří nejeden propršený den a navíc beze strachu, že se obdarovanému klientovi hned při první, druhém, nebo pátém použití někde něco poláme.

Stáhnout

Stáhnout

Stáhnout


Halfar 2022 - katalog tašek a batohů

PROFIDÁRKY 2023

Sladká reklama 2022

HALFAR - 2022
katalog značkových tašek a batohů

PROFIDÁRKY - 2022
katalog firemních dárků a reklamních předmětů

SLADKÁ REKLAMA - 2022
katalog firemních čokolád, vín a všeho dobrého

Katalog plný tašek a batohů. Vybere si z něj určitě každý a to, ať už hledáte řešení pro nákupy, domácnost, na cesty, na konference, nebo do fitcentra. Všechny produkty navrhnuty tak, aby vyhovovali i náročnějším klientům a kladou důraz jak na estetičnost výrobku, tak na prvotřídní německou kvalitu provedení.

Katalog plný drobných i hodnotnějších firemních dárků a reklamních předmětů pro různé věkové skupiny, díky čemuž v něm najdete prakticky vše potřebné pro Vasi promo kampaň. Najdete zde všechno od propisek až po powerbanky. Navíc s informacemi o tisku, ve kterýcch se snadno zorientujete.

Když si chcete klienta opravdu získat, vzpomeňte si, že láska prochází žaludkem a že kvalitní víno nebo čokoládu ocení opravdu skoro úplně každý a to nejen o Vánocích, ale po celý rok. Přinášíme Vám tedy rozšířenou nabídku, ve které si určitě najde to své nejeden mlsoun.

Stáhnout

Prohlédnout online

Stáhnout


Katalog reklamních předmětů - HOUSE OF INSPIRATION - 2022

Ekologické reklamní předměty GO GREEN - 2021-2022

Katalog firemních usb

HOUSE OF INSPIRATION - 2022
katalog firemních dárků pro náročnější

GO GREEN 2021/2022
reklama blízká přírodě

USB COLLECTION
katalog zakázkových USB

Katalog plný nejnovějších trendů a dárků, které potěší i náročnější klientelu. Najdete zde značkové doplňky do kuchyně, designové sportovní lahve, vymazlenou elektroniku, skvělé batohy a spoustu dalšího. 

Ekologie a udržitelnost jsou jedny z největších témat ve společnosti během posledních několika let a mají čím dál tím větší dopad na naše každodenní životy. V letošním roce ve větší míře pronikly také mezi trendy v reklamě.

Přehledný katalog reklamních USB flash disků. USB jsou stále velmi ceněný a velmi praktický firemní dárek i moderní způsob, jak klientovi předat veškeré informace o vaší společnosti, aniž byste ho zatěžovali taškou plnou brožur.

Stáhnout

Prohlédnout online

StáhnoutEkologické reklamní předměty GO GREEN - 2021-2022YES 2022
vánoční katalogElektronický katalog ve kterém naleznete trendy dárky s vánočními motivy. Obdarovat jimi můžete jak firemní partnery, tak třeba Vaše zaměstnance.Prohlédnout online
SANSWISS
Bo!Beton
Statutární město Opava
Rodinný pivovar Bernard
TROJEK
OSTROJ
Holuša montáže s.r.o.
Obec Háj ve Slezsku
VibroBeton, s.r.o.
Řeznictví Tichý s.r.o.
SANSWISS
Bo!Beton
Statutární město Opava
Rodinný pivovar Bernard
TROJEK
OSTROJ
Holuša montáže s.r.o.
Obec Háj ve Slezsku
VibroBeton, s.r.o.
Řeznictví Tichý s.r.o.
SANSWISS
Bo!Beton
Statutární město Opava
Rodinný pivovar Bernard
TROJEK
OSTROJ
Holuša montáže s.r.o.
Obec Háj ve Slezsku
VibroBeton, s.r.o.
Řeznictví Tichý s.r.o.
ArsylineGRAPHIC & WEBDESIGN STUDIO
Upozornění

Zavřít