Menu Kategorie

Pravou nohou vpřed

Je to tady!

Všichni jsme na pracovním stole vyměnili kalendáře, načali nové diáře, letos sice s trochu menší slávou než obvykle, ale rok 2020 oficiálně zůstal za námi. Lidé ho hodnotí, počítají ztráty i zisky, bilancují … My už o něm nechceme ani slyšet - raději koukáme do budoucna a plánujeme, jak bychom se mohli zlepšit, posunout zase o kousek blíž našim cílům. Jistě, možná nám situace nedovolí realizovat úplně všechno tak, jak bychom si představovali, a některé body zůstanou ještě nějakou dobu „neodfajfkované.“ Možná těch 10 kilo nepůjde dolů, ale nahoru, že…  :D I tak je, myslíme, důležité určit si směr a snažit se ho držet a vidět každou překážku jako schod, na který musíme vystoupat, abychom se dostali dál, výš.

profiTÝMCo máme tedy v plánu na letošek?

1. Chceme dokončit rekonstrukci našeho profiSÍDLA
Drtivá většina prací je již za námi, ale chystáme se pořádně vyšperkovat naši kancelář a vzorkovnu, aby se vám u nás pilo kafe, povídalo a také čerpala inspirace ještě o něco příjemněji. Také musíme zapracovat na nějakém moc pěkném poutači – označení naší budovy, možná začneme i detailněji uvažovat o projektu profiZASEDAČKY, kterou by si nás profiŠÉF moc přál už delší dobu.

2. Představíme nové technologie potisku
Pilně pracujeme a vzděláváme se, abychom již na jaře mohli vás svět (a trička) prozářit všemi barvami, na které si jen vzpomenete, a to ideálně najednou. Také bychom chtěli výrazně zrychlit výrobu větších i menších sérií. Podrobnosti odhalíme již brzy. Zatím si to nechceme zakřiknout.

3. Přechod na nový interní systém
Chceme optimalizovat, zrychlit a zjednodušit systém objednávek, korektur i následných dodávek. A to jak pro vás, naše klienty, tak interně v rámci naší firmy.

4. Nový portál, sjednocení našich webů a emailů pod doménu profipotisk.cz
Naším dlouhodobějším cílem je sjednocení našich webů pod jeden s kompletní nabídkou reklamních předmětů. Už žádné dodatečné katalogy navíc, žádné proklikávání několika eshopy… Konečně to vypadá, že jsme pro naši potřebu našli ideální řešení, které vám usnadní orientaci a vyhledávání toho pravého, co zrovna potřebujete. A pokud se vám nechce hledat, jsme tu samozřejmě stále pro vás.

5. profiTÝM míří na sociální sítě
Krok, kterému jsme se zatím úspěšně vyhýbali. :-) Facebook už nějakou dobu máme, i když jsme ho trochu zanedbávali. Takže pro nejnovější drby ze zákulisí, novinky i ukázky naší práce nám dejte palec nahoru zde. Po poradě s mladší generací (zdravíme holky našeho profiŠÉFA) se nám přes vánoční volno podařilo zřídit Instagram, na kterém momentálně ještě pracujeme.

6. Katalogy, novinky, textil i dárky
Jako každý rok zpracováváme nové katalogy plné starých známých, ale i novinek v reklamě i firemním textilu. Navíc momentálně jednáme o rozšíření sortimentu o několik zajímavých značek a dodavatelů, takže se máte rozhodně na co těšit. A my se těšíme už teď.

SANSWISS
Bo!Beton
Statutární město Opava
Rodinný pivovar Bernard
TROJEK
OSTROJ
Holuša montáže s.r.o.
Obec Háj ve Slezsku
VibroBeton, s.r.o.
Řeznictví Tichý s.r.o.
SANSWISS
Bo!Beton
Statutární město Opava
Rodinný pivovar Bernard
TROJEK
OSTROJ
Holuša montáže s.r.o.
Obec Háj ve Slezsku
VibroBeton, s.r.o.
Řeznictví Tichý s.r.o.
SANSWISS
Bo!Beton
Statutární město Opava
Rodinný pivovar Bernard
TROJEK
OSTROJ
Holuša montáže s.r.o.
Obec Háj ve Slezsku
VibroBeton, s.r.o.
Řeznictví Tichý s.r.o.
ArsylineGRAPHIC & WEBDESIGN STUDIO
Upozornění

Zavřít